Biz Kimiz ?

Berse Otomotiv Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. , başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen Fren Sistemleri firmalarının arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Berse Otomotiv Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. Fren Borusu,Fren Hortumu,Limitör Çubukları İmalatı yapmaktadır.

Berse Otomotiv Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti. ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklılık ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Firmamız hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.


Berse Otomotiv Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Grup, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.


Berse Otomotiv Fren Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti,hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar satmaktadır.


Firma, tüm bu birikim ve iş birliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye’deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

Geri Dönüşlerimiz

Çalışma

Teslimat

Güven

Kalite

Süre